Про виробництво


about_production

«Кінцевою метою є створення продукту, високий рівень якості якого до нас ніхто не створював та навіть не було його подоби. Тому, керівні принципи виробника Місюренко Г.В., прості: зробити так, щоб якість нашої продукції перевершувала всі сподівання кінцевого споживача.»

Саме тому, інновації — в основі нашого виробництва. Вибір кращих європейських матеріалів, сучасне технологічне обладнання та жага до створення кращої в світі продукції – запорука нашого успіху.

Виробнича база нашого підприємства складається з нового європейського устаткування:

В’язальні машини:

  • ТМ «LONATI» — Італія
  • ТМ «BUSI» — Італія
  • ТМ «NAGATA» — Японія

Швейні машини:

  • ТМ «CONTI» — Італія

Сировина


Панчішно-шкарпеткові вироби виготовляються з поєднання натурального волокна гребінної бавовняної пряжі та синтетичних волокон поліаміду та еластану.

Стовідсоткова бавовняна пряжа індійського виробництва, яка пройшла санітарно-епідеміологічну експертизу згідно висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Завдяки бавовні колготки дитячі мають високі теплозахисні та гігроскопічні властивості, добре пропускають повітря і вбирають вологу. Колготки для діточок дуже приємні на дотик, м’які та мають гарний зовнішній вигляд.

Нитки поліамідні італійського виробництва, які також пройшли санітарно-епідеміологічну експертизу згідно висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи. Поліамідні нитки роблять колготки міцними та зносостійкими. Колготки добре зберігають форму, не мнуться, стійкі до світла та втрачають свій яскравий колір.

Вся пряжа, яка використовується у виробництві, проходить обов’язковий вхідний контроль, який здійснюється відповідно до ГОСТ 15818-70 «Метод визначення класу на зовнішній вид» та ДСТУ 2535-94 «Пряжа бавовняна і змішана для трикотажного і ткацького виробництв».

Контроль якості


«Ми контролюємо весь процес виробництва від початку і до самого кінця, приділяючи особливу увагу якості нашої продукції.

Команда професіоналів пристрасно працює над усіма найдрібнішими деталями, щоб створити унікальну, бездоганної якості продукцію для Вас.»

about_production1
about_production2

Прискіпливість до дрібниць гарантує нашій продукції високі експлуатаційні характеристики і повністю виключає будь-які виробничі недоліки.

P.S. Ми доводимо наші вироби до досконалості!