Співпраця з ФОП Місюренко Г.В.


Співпраця — це важлива частина роботи нашого виробництва. Ми прагнемо виробляти не тільки кращу панчішно-шкарпеткову продукцію в Україні, а й працювати тільки з кращими та надійними партнерами.

Ми зацікавлені в тривалому і успішному партнерстві з оптовими покупцями . За весь час нашої роботи ми успішно спрацювалися з великими дилерами, відомими торговими мережами, які тепер є нашими друзями та надійними партнерами по бізнесу!

Зараз ми забезпечуємо панчішно-шкарпетковою продукцією практично кожну область країни:

Карта укр

Співпрацюючи з ФОП Місюренко Г.В. Ви отримуєте продукцію як мінімум з трьома конкурентними перевагами:

  • Вироби європейської якості

«В виробництві продукції ми використовуємо тільки ту сировину, яка прошла перевірку міжнародної системи тестування та сертифікації Oeko-Tex Standard 100, що дає нам перевагу серед інших виробників.

Використання сучасного обладнання та контроль якості на кожному етапі виробництва дозволяє нам створювати продукцію яка відповідає європейському рівню.»

  • Вироби, на які чекає кожна родина

«Ми постійно відстежуємо тренди моди, уважно стежимо за світовими тенденціями, технологіями та якістю панчішно-шкарпеткової продукції, що дає нам можливість виробляти саме те, що в цей момент необхідно ринку. Все що ми робимо — безсумнівно якісно та красиво. »

  • Відомий бренд

«ФОП Місюренко Г.В. засновано в 1994 році, має довгу історію інновації, високу якість продукції та впізнаваність бренду. З перших років роботи нашої компанії ми поставили собі завдання бути кращими на ринку панчішно-шкарпеткових виробів. Всі свої сили ми направили на створення дійсно якісної продукції та завоювання довіри серед покупців. Нам це вдалося. Зараз продукція нашого виробництва це те, що людям хочеться носити. »

Найвигідніші парнерські умови


При співпраці з нами у вашому магазині покупці почнуть знаходити саме те, що вони шукали. Їм більше не потрібно буде йти до ваших конкурентів.

  • Продукція завжди в наявності на складі
  • Щомісяця наші дизайнера розробляють нові моделі
  • Наші панчішно-шкарпеткові вироби європейської якості
  • Всі групи товарів (шкарпетки, гольфи, гамаши, колготи, гетри) — чоловічі, жіночі, дитячі
  • Ціни нижче на 10 — 15% ніж у інших

Співпрацюючи з виробником Місюренко Г.В., ви будете торгувати популярної продукцією, яка довго не затримується.

Ми завжди відкриті для нових партнерів та будемо раді співпрацювати з:

  • Торговими мережами
  • Дилерами

Як почати співпрацю з Місюренко Г.В.


Для укладення партнерського договору, зателефонуйте за телефонами вказаними в розділі «контакти», або відправте повідомлення по електронній пошті із зазначенням свого номера телефону.

З вами зв’яжеться наш менеджер та в телефонній розмові будуть визначені всі необхідні питання для налагодження довгострокового співробітництва та дружніх відносин.

Після підписання договору, за Вами буде закріплений персональний менеджер, з яким Ви будете працювати.

Сміливо зв’язуйтеся з нами!

Ми повністю відкриті для створення надійних партнерських та дружніх відносин!